Güven Odaklı Hizmet Anlayışı ile
40 Yıl.

40 yıllık tecrübesi, sağlam finansal yapısı, gelişmiş iş yapma kapasitesi ve yaygın dağıtım ağı ile güvenilir bir iş ortağı olan Seymenoğlu Grup, sürdürülebilir büyüme stratejisi ile faaliyet alanlarını genişletmeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Kalite, verimlilik ve müşteri odaklılık ilkeleriyle yola çıkan Seymenoğlu Grup, müşteri taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Hedefi, orta ve uzun vadede sektörün kalıcı lideri olarak yer almak olan Seymenoğlu Grup’un diğer bir misyonu ise; hizmet verdiği sektörlerde, müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi, güvenilir ürün ve çözümler sunmaktır. Bunun yanı sıra, güvenli iş ortamı yaratmaya, çalışanlarının sağlık ve güvenlik farkındalığını geliştirmeye, iş kazalarını ve yaralanmaları önleyici iyileştirmelere yönelik çalışmalar yapaya büyük bir hassasiyet gösteren Seymenoğlu Grup, tüm grup şirketlerinde emek veren çalışanlarının sağlık ve güvenlik açısından korunmasının şirket sorumluluğu olduğunun bilincindedir. Ülkeye ve çevreye duyarlılık bilinciyle üzerine düşen yükümlülükleri araştırıp, bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiren Seymenoğlu Grup, şirket hedefleri ile toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen göstermektedir. Hem müşterilerinin hem de çalışanlarının memnuniyeti ve güvenini ön planda tutarak, çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyen Seymenoğlu Grup, köklü geçmişinden aldığı güç sayesinde yürüttüğü tüm süreçlerde yüksek kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini yönetim felsefesi olarak belirlemiştir. Ülkeye ve çevreye duyarlılık bilinciyle üzerine düşen yükümlülükleri araştırıp, bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiren Seymenoğlu Grup, şirket hedefleri ile toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen göstermektedir. Hem müşterilerinin hem de çalışanlarının memnuniyeti ve güvenini ön planda tutarak, çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyen Seymenoğlu Grup, köklü geçmişinden aldığı güç sayesinde yürüttüğü tüm süreçlerde yüksek kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini yönetim felsefesi olarak belirlemiştir.

2002 yılından bu yana gıda pazarında yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan Anadolu Gıda, Çaykur markasının yanı sıra Didi, Beypazarı ve Aroma Perakende Bayisi olarak Anadolu Yakasında kaliteli hizmet anlayışı, çevre ile insana duyarlı olarak büyümesi ve hizmet odaklı çalışma prensibi ile sektörde öncü bir kuruluş olarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

İstanbul Avrupa yakası Torku ve 4. Bölge Çaykur bayisi olan Endi Gıda, her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşmakta ve hep daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Gıda pazarında yarattığı değerler ile güvenilir ürün ve çözümler sunan, insan odaklı iş prensibini benimseyen Endi Gıda, bu bakış açısıyla bölgesinde lider konumdaki yerini korumaktadır.

Yaptığı inovatif çalışmalar ile hedeflerine Endi Gıda markası ile ulaşan şirket, çalışanlarının ve müşterilerinin gurur duyduğu bir marka olarak yoluna devam etmeyi hedeflemektedir.

Teknolojik alt yapısı ve kusursuz işleyen bir dağıtım ağına sahip Endi Gıda, rekabetin kıyasıya yaşandığı gıda sektöründe öne çıkmaktadır.

1984 yılında yolculuğuna başlayan Entaş İnşaat, attığı cesur ve yenilikçi adımlarla müşteri memnuniyetini ve güveni marka olarak benimsemiştir.

Birçok önemli projede yer alan Entaş İnşaat, profesyonel ekibi, kalite anlayışı ve başarılı çalışmaları ile sektörde fark yaratmaya devam etmektedir. Entaş İnşaat, inşaat sektöründeki geleneksel anlayış yerine dünyada ve ülkemizde hızla gelişen ve kabul gören yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerinin çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Entaş İnşaat, tüm ticaret hayatının merkezine aldığı “güven” kavramını daha ilk projesinde göstermiş ve yaptığı bütün projelerinde de bu kavrama olan bağlılığını pekiştirmiştir.

Seymenoğlu Grup bünyesinde ticari faaliyetlerine devam eden Entaş Tarım, tarımın temel maddesi olan bitki besin elementleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Tarım sektöründe Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinden olan şirketimiz, yerli kaynakları maksimum düzeyde kullanarak, ülke ekonomisine destek vermekte ve faaliyet alanlarını sürekli olarak geliştirmektedir.

Seymenoğlu Grup şirketlerinden Entaş Gıda’nın e ticaret satış kanalı üzerinden hizmet veren Kumanya Marketi; Ramazan ayı ve özel günler için planlayacağınız kumanya ihtiyaçlarında, seçkin markalar ile evinizde kullandığınız ürünlere, en ekonomik şartlarla ulaşmanızı sağlamak için kuruldu. Seymenoğlu Grup olarak değer üretmeye devam ediyoruz. Tek fatura ile kolay takip, Logo baskılı koli tasarımı, Periyodik Gönderim imkânı.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede, kaynaklarını verimli kullanarak müşterilerine ticari fırsatlar sunan, uluslararası bir dış ticaret şirketidir. Hızlı tüketim ürünleri pazarında ülkemizde ve global de en iyi bilinirliğe sahip olma ideali üzerinde, doğru pazar stratejisi ile tüm dünyaya Türkiye’nin üretim gücünü, sorumlu olduğu bölgelerde uzman çalışanları ile fırsatlara çevirmektedir.

2013 yılında kurulan ve merkezi Rize’de bulunan Pakçaysan, ambalaj ve paketleme sistemi konusunda uzman bir firma olarak yoluna devam etmektedir. Sektörde önemli oyunculardan biri olmaya aday olan Pakçaysan, yüksek kalite standartları ve ileri teknolojiye sahip makine parkı ile sürekli kendini yenilemektedir.

Pakçaysan, güçlü sermaye yapısı, tecrübeli ve dinamik çalışanları, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi uygulamaları ile müşterilerine en üst seviyede, sürekli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlamaktadır.

2004 yılında başlayan ve tüm Türkiye’deki Çaykur bayilerinin yeniden yapılandırılmasıyla oluşan şirketlerden birisi olan Sakarya Çay Pazarlama Dağıtım AŞ 2006 yılında Sakarya Bölgesi’nde gıda sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Sakarya Çay, Çaykur markasının yanısıra Didi, Torku, Uludağ, Hünnap, Tchibo ve Bahçeden markalarının da Sakarya Bölge Bayiliğini başarılı bir şekilde yapmaktadır.

2014 yılında Torku Sakarya Bölge Bayiliği görevini başarılı bir şekilde götüren Sakarya Çay AŞ, 2015 yılında boşalan Kocaeli Bölge Bayiliği için en uygun aday olarak görülmüştür. Sakarya Çay Kocaeli’de Torku markasının yanında Tchibo ve Hünnap’ın da bayiliğini yapmaktadır.

Seymenoğlu Grup şirketlerinden Entaş Gıda’nın bir iştiraki olan Seyonse; müşterilerine kusursuz bir e-ticaret ve yeni nesil market alışverişi deneyimini yaşatmak için kurulmuştur.

Modern çağın getirilerinden faydalanarak yeni nesil market alışverişi deneyimi sunan Seyonse, tüketicinin market alışverişini hiç yorulmadan yapmasını, uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir ürünlere, en hızlı ve kolay yoldan ulaşmasını sağlamaktadır.

seyonse.com, özellikle ana tüketim ürünlerinde rekabetçi fiyat yapısı, kendi pazarında lider markaların da bulunduğu geniş bir ürün yelpazesi sunarak, müşteri beklentisinin üzerinde hizmet kalitesi ile yoluna devam etmektedir. Dürüst, güvene dayalı, dostane ve müşteri odaklı yaklaşımı; tüketicisini tanıyan, hatırlayan, ona tercihleri konusunda yardımcı olan ve koşulsuz iade kabulü ile hizmette kalite odaklı, tavsiye edilen bir e-ticaret sitesi olmayı hedefleyen Seyonse, e-ticaret denildiğinde akla ilk gelecek olan markalardan olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.