Güven Odaklı Hizmet Anlayışı ile
40 Yıl.

40 yıllık tecrübesi, sağlam finansal yapısı, gelişmiş iş yapma kapasitesi ve yaygın dağıtım ağı ile güvenilir bir iş ortağı olan grubumuz, sürdürülebilir büyüme stratejisi ile faaliyet alanlarını genişletmeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Kalite, verimlilik ve müşteri odaklılık ilkeleriyle yola çıkan grubumuz, müşteri taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Hedefi, orta ve uzun vadede sektörün kalıcı lideri olarak yer almak olan grubumuzun diğer bir misyonu ise; hizmet verdiği sektörlerde, müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi, güvenilir ürün ve çözümler sunmaktır. Bunun yanı sıra, güvenli iş ortamı yaratmaya, çalışanlarının sağlık ve güvenlik farkındalığını geliştirmeye, iş kazalarını ve yaralanmaları önleyici iyileştirmelere yönelik çalışmalar yapaya büyük bir hassasiyet gösteren grubumuz, tüm grup şirketlerinde emek veren çalışanlarının sağlık ve güvenlik açısından korunmasının şirket sorumluluğu olduğunun bilincindedir. Ülkeye ve çevreye duyarlılık bilinciyle üzerine düşen yükümlülükleri araştırıp, bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiren grubumuz, şirket hedefleri ile toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen göstermektedir. Hem müşterilerinin hem de çalışanlarının memnuniyeti ve güvenini ön planda tutarak, çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyen grubumuz, köklü geçmişinden aldığı güç sayesinde yürüttüğü tüm süreçlerde yüksek kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini yönetim felsefesi olarak belirlemiştir. Ülkeye ve çevreye duyarlılık bilinciyle üzerine düşen yükümlülükleri araştırıp, bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiren grubumuz, şirket hedefleri ile toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen göstermektedir. Hem müşterilerinin hem de çalışanlarının memnuniyeti ve güvenini ön planda tutarak, çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyen grubumuz, köklü geçmişinden aldığı güç sayesinde yürüttüğü tüm süreçlerde yüksek kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini yönetim felsefesi olarak belirlemiştir.

Seymenoğlu Grup şirketlerinden Entaş Gıda’nın e ticaret satış kanalı üzerinden hizmet veren Kumanya Marketi; Ramazan ayı ve özel günler için planlayacağınız kumanya ihtiyaçlarında, seçkin markalar ile evinizde kullandığınız ürünlere, en ekonomik şartlarla ulaşmanızı sağlamak için kuruldu. Seymenoğlu Grup olarak değer üretmeye devam ediyoruz. Tek fatura ile kolay takip, Logo baskılı koli tasarımı, Periyodik Gönderim imkânı.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede, kaynaklarını verimli kullanarak müşterilerine ticari fırsatlar sunan, uluslararası bir dış ticaret şirketidir. Hızlı tüketim ürünleri pazarında ülkemizde ve global de en iyi bilinirliğe sahip olma ideali üzerinde, doğru pazar stratejisi ile tüm dünyaya Türkiye’nin üretim gücünü, sorumlu olduğu bölgelerde uzman çalışanları ile fırsatlara çevirmektedir.

Seymenoğlu Grup şirketlerinden Entaş Gıda’nın bir iştiraki olan Seyonse; müşterilerine kusursuz bir e-ticaret ve yeni nesil market alışverişi deneyimini yaşatmak için kurulmuştur.

Modern çağın getirilerinden faydalanarak yeni nesil market alışverişi deneyimi sunan Seyonse, tüketicinin market alışverişini hiç yorulmadan yapmasını, uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir ürünlere, en hızlı ve kolay yoldan ulaşmasını sağlamaktadır.

seyonse.com, özellikle ana tüketim ürünlerinde rekabetçi fiyat yapısı, kendi pazarında lider markaların da bulunduğu geniş bir ürün yelpazesi sunarak, müşteri beklentisinin üzerinde hizmet kalitesi ile yoluna devam etmektedir. Dürüst, güvene dayalı, dostane ve müşteri odaklı yaklaşımı; tüketicisini tanıyan, hatırlayan, ona tercihleri konusunda yardımcı olan ve koşulsuz iade kabulü ile hizmette kalite odaklı, tavsiye edilen bir e-ticaret sitesi olmayı hedefleyen Seyonse, e-ticaret denildiğinde akla ilk gelecek olan markalardan olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.